LIEBSTER award Nominacje!Moje nominacje do Liebster award!

Ha! Krypta Krasnoluda została nominowana aż dwukrotnie! Za co niezmiernie dziękuję- http://kryptakrolow.blogspot.com/ oraz http://fantasywminiaturze.blogspot.com/
Naprawdę miło, że nie tylko "boty" przeglądają tego bloga:))

Instrukcja: 
1. Kopiuj i wklej nagrodę na swój blog z linkiem do osoby ciebie nominującej.
2. Przekaż nagrodę do Twojej listy 11 najlepszych blogów, które maja mniej niż 200 obserwatorów, poprzez pozostawienie komentarza o nominacji i wygranej nagrodzie i opublikuj listę na swoim blogu.
3. Usiądź i delektuj się tym, że właśnie poprawiłeś komuś jego dzień!
4. Nie ma żadnej obligacji do tego aby dalej przekazać tą wiadomość, ale było by bardzo miło gdybyś poświęcił na to trochę swojego czasu.

Chciałbym przekazać swoje nominacje twórcom blogów, które inspirują mnie do działania na płaszczyźnie zarówno malarskiej jak i bogatej w treść. Z wyjątkiem nominowanych mnie twórców w.w. blogów, na których jestem częstym gościem (nawet jeśli nie zostawię czasem komentarza) CHŁOPAKI TRZYMAJCIE DALEJ ZNAKOMITY POZIOM BLOGOWANIA!


3. http://quidamcorvus.blogspot.com/ - ma raczej na pewno więcej niż 200 obserwatorów, ale nie sposób nie docenić ogromu pracy- opisowo-malarskiej z uniwersum Warhammera. Jest to dla mnie źródło stałej i niekończącej się inspiracji! Duże BRAWA!

4. http://warintroduceyourself.blogspot.com/  - Kuźnia Imarthila. Bardzo "płodny" blog o bardzo dużym zróżnicowaniu- od II wojny po Fantasy Tolkiena.
Dużo inspiracji malarskich i mój niedościgniony wzór do tzw "backgroundowych" historii do zamieszczanych modeli! Czyta się przednio!

5. http://www.bloodybeast.com/ malowanie kąpiące zadek! Mistrzostwo pod wieloma modelarsko-malowniczymi aspektami!

Odpowiedzi na pytania znalezione w Krypcie Królów:
1. Masz jakieś inne hobby ? Czy tylko te figurki figurki figurki ..... ?
Malowanie- nie tylko figurek, oraz rzemiosło artystyczne.
2. Jesteś bardziej graczem czy pasjonatem malowania ? Czy niepomalowana figurka na bitewnym stole Cię drażni ?
Chyba po połowie- choć turniejowym światkiem gardzę:) Preferuje gry w domowo-podobnych klimatach- na pomalowanych modelach- nie ma nic gorszego jak szaro-srebne ludki...
3. Czy chciałbyś w bitewniakach widzieć całkowicie nowy system oparty na jakimś ulubionym filmie, serialu, grze komputerowej, książce ? 
 Chciałbym mieć więcej czasu i kasy na te systemy które już są i dochodzą nowe....

4. Rozwiąż dylemat: W płonącej szopie leżą związani: pijany, nagi krasnolud i śmierdzący, bezzębny goblin. Masz szansę uratować jednego. Co robisz ?
uh! Chyba jednak Krasnolud, z niego jeszcze będą ludzie (sic!), z goblina już chamstwa nie wytępisz...
5. Jaka jest prędkość lotu jaskółki bez obciążenia?
Europejskiej czy Afrykańskiej?

I to wszystko. Jeżeli chcesz, możesz odpowiedzieć (albo i nie) na powyższe pytania, możesz tez dodać nowe. To przecież tylko zabawa i jednocześnie promocja innych blogów. 

+ 2 pytania do nominowanych:
6. Ulubiona moja figurka- nie musi być najlepiej pomalowana, wystarczy ten jej niepowtarzalny klimat!
7.  System bitewny który lubię najbardziej to... i dlaczego?


Wielkie dzięki za nominację również dla szanownego twórcy - Kuźni Imarthila.
 http://warintroduceyourself.blogspot.com/ 


1) W którym znanym wam systemie bitewnym autorzy opracowali waszym zdaniem najciekawszy mechanizm rozgrywki. (Jeżeli macie czas to nieśmiało poproszę o krótką argumentację).

Osobiście jestem pod wrażeniem Bolt Action- nieszablonowa rozgrywka- czyja kość rozkazów zostanie wylosowana-ten gracz wykonuję akcje oddziałem i znowu losujemy. Przy niekorzystnym losowaniu cały nasz plan może wziąć w łeb:)

2) Jak waszym zdaniem powinien wyglądać doskonały system zadawania obrażeń (starcia bohaterów, zwyczajnych postaci oraz oddziałów)

 Muszę się jeszcze zastanowić:)

3) Czy wolicie szybkie, proste rozgrywki czy raczej długie i skomplikowane batalie?

W zależności od nastroju:) 
Szczęśliwie  lubię i długie batalie w WFB czy WAB oraz szybkie starcia w MoRdheima i Wolsunga.

4) A teraz podchwytliwe pytanie. Jak brzmiał rozkaz 66 :)

KILL YEDI!


Comments

  1. Dzięki Michał za nominację :)

    ReplyDelete
  2. Bardzo lubię twój blog i nominuje go do Liebster award: http://warintroduceyourself.blogspot.com/2014/06/liebster-award.html

    ReplyDelete

Post a Comment