Midnight Workshop: Swamp Goblin (1)

Zakupiłem niedawno kilka figurek goblinów oraz trolla z Midnight Workshop.
Modele mają klasyczny i baśniowy design. Ich wygląd balansuje gdzieś między mitologią germańską a angielskimi baśniami.
I bought recently a few minis of goblins and troll from Midnight Workshop.
Models have classic and fantasy design. Their appearance is teetering somewhere between Germanic mythology and English fairy tales.


Z wielką przyjemnością zrobię sobie niewielką drużynę Bagiennych Goblinów oraz trolla, żywcem wyjętego z norweskich podań i legend!
With great pleasure I'll take a small team of Swamp Goblins and troll -alive removed from the Norwegian tales and legends!

Na pierwszy ogień- jeden skończony gobos oraz reszta w stanie surowym.
The first one - a finite gobo and the rest

Comments

 1. Excellent work, love this Goblin!

  ReplyDelete
 2. Bardzo fajne figurki. Mają klimat. Kiedyś chciałem je zakupić ale ostatecznie wybrałem bardziej klasyczne wzory goblinów. Michał malowanie jak zawsze świetne. Czekam na kolejne pomalowane niemiecko-norwesko-szwedzkie gobliny.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki:) Przerażające jest to, iż jest tyle fajnych figurek, tyle fajnych systemów, że nie sposób to ogarnąć w ludzkim żywocie:)

   Delete
  2. Mi natomiast do gustu przypadły gobliny Mantica. Prezentują się świetnie jedyna wada to powtarzające się pozy korpusów ale wiadomo to figurki dedykowane do gry bitewnej. Zawsze można je odrobinę skonwertować. Cała seria goblinów z Kings of War jest moim zdaniem dość ciekawa i warta uwagi. Wyglądają na niezwykle złośliwie paskudy. Blister z trzema herosami zawiera po prostu piękne goblińskie szumowiny :)

   Delete
  3. Masz rację. Myślę nad zrobieniem gobosów do WFB z Manticów, i GW. Herosi są super, i chyba cenowo wychodzi to przyjaźnie?

   Delete
  4. Cena za gobliny Mantica jest całkiem ok. Jak chcesz mieć mieszany oddział w cenie jednego boxu to koniecznie kup pudełko 20 goblinów w bronią ręczną. Jeżeli pamięć mnie nie myli to w pudełku znajdują się standardowe części ze splitterów (łuczników) + dodatkowe dla wojowników. Zrobisz oddział złożony z 17 szeregowych goblinów (mix łuczników i wojowników) + 3 figurki dowodzenia (muzyk, sztandar i kapitan).

   Delete

Post a Comment