Warhammer 40k: Dark Angels: LibrarianWitajcie!

Dziś wpis dotyczący systemu, który niezmiernie rzadko gości w Krypcie Krasnoluda:)
Mowa o Warhammerze 40 000 i  figurce, którą za grosze zakupiłem na "najbardziej znanym portalu aukcyjnym w Polsce".
Model pochodzi z zestawu Dark Vengeance i przedstawia Mrocznego Anioła - Bibliotekarza:) Zakochałem się w tym modelu- jak to GW, jakościowo piękny- w przeciwieństwie do wielu modeli fantasy wyżej wymienionej korporacji. Dodałem go na większą podstawkę,co by bardziej wyeksponować elementy dodatkowe:) Nawet jeśli nie posłuży mi do grania, to będzie ciekawą i ładną ozdobą kolekcji.
Zapraszam!
Welcome!
Today, the post for the system, which is extremely rare guests in the DwarfCrypt :)
Speaking about Warhammer 40 000 and the mini, which I bought for pennies on the "most well-known auction portal in Poland".
The model comes from Dark Vengeance box and represents the Dark Angel - Librarian :) fell in love with this model - as GW, quality beautiful - in contrast to many models of fantasy aforementioned corporations. I added it to a larger base, which would expose more additional elements :) Even if you do not serve me to play, it will be interesting and a nice decoration collection.Comments

 1. Ej, ale modele fantasy GW to Ty szanuj! ;-) [zignoruj to, jestem fanboyem] Przefajowo Ci wyszedł! I jeszcze ten ucięty łeb Thousand Sona. Masz jeszcze coś w planach do 40k? :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ależ ja wiele modeli fantasy GW uwielbiam:) ale jest sporo takich których nie lubię:)) Pojawi się jeszcze kilku CSM :) I potem pewnie też,przejże allegro i popatrzę na co mam ochotę w kwestii malowania:)

   Delete
  2. No to jestem ciekaw chaośników w Twoim wydaniu :-)

   Delete
 2. Bardzo fajny model i pomalowany z klasą. Świetna robota :) Michał ten bibliotekarz wygląda mrocznie. Nie zapomnij oddać wypożyczonej książki na czas, bo kara będzie surowa.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardziej surowa niż klasyk ;-) ? https://www.youtube.com/watch?v=mZHoHaAYHq8

   Delete
  2. Dzięki wielkie! Dawno nie malowałem nic do WH40. Muszę się do ich specyfiki przyzwyczaić;)

   Delete
  3. Conana Libreriana w to Maniex nie mieszaj. Ten koleś wychodzi poza skalę :) No Michał to jakim modelem masz zamiar nas uraczyć w kolejnym wpisie na blogu ;)

   Delete
  4. Chaos Space Marine Chosen:) Właśnie skończyłem:)

   Delete
 3. Wow, very impressive...!!! this guy puts fear in one´s heart! Greetings!

  ReplyDelete
 4. Very cool, Mike! Love the character as well as the creative basing. BTW, the few Space Marines I have were also picked up off of internet sales in piece-meal fashion. Only played one game with them though ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you very much, Dean! Several models for WH 40 I treat as a break in painting and playing historical systems :)

   Delete

Post a Comment