MoRdheim: Dwarf Treasure Hunters: Dwarf Clansmen (Dwarfs Intrepid Adventurers. Lead Adventures In Box)Witajcie w mrocznym Starym Świecie.
Miejscu, gdzie każdy twój krok może być tym ostatnim. Miejscu, gdzie mroczne siły wkradają się niepostrzeżenie ( i całkiem otwarcie!) do granic królestw Ludzi, Elfów i Krasnoludów...

Po tym krótkim preludium zapraszam do zapoznania się z zawartością blistra od Lead Adventures. Są to dwie znakomite figurki krasnoludzkich poszukiwaczy przygód, którzy posłużą mi jako wojownicy w Krasnudzkiej Drużynie do gry Mordheim.
Cały czas nie mogę przekonać się do końca do tworu pod nazwą Age of Sigmar, dlatego kilka kroków w tył i jesteśmy w klasycznym, niebezpiecznym Starym Świecie. Na dobry początek dwie cudowne figurki!

Welcome to the dark Old World. 
A place where your every step could be your last. A place where dark forces creep in unnoticed (and quite openly!) to the borders of the kingdoms of Men, Elves and Dwarves ... 

After this brief prelude invite you to familiarize yourself with the contents of a blister of Lead Adventures. These are two outstanding Dwarf adventurers miniswho serve me as warriors in Dwarfs hunters to Mordheim game. Already created two bearded teams to Mordheim , now is the time to original and somehow return to the sources. 
All the time I can not see the end to the creature as the Age of Sigmar game, so a few steps back and we are in a classic and dangerous Old World. Start two lovely miniatures!!


Modele zrobione są z białego metalu, nie posiadają żadnych nadlewek czy niedolewek. Posiadają bogaty ekwipunek, co tylko dodaje im klimatu poszukiwaczy przygód. Te tobołki, latarnie czy lina z hakiem!

Zdecyduje się chyba na okrągłe podstawki. Choć jeszcze bije się z myślami- głównie czy nadać im charakter miejski czy wiejski :)

The models are made of white metal, does not have any burrs. They have a rich equipment, which adds to the climate of adventurers. These bundles, lanterns or rope with a hook!

Decides to think on a round base. Although it still beats with his thoughts - mainly whether to give them the character of urban or village/wood/open space :)
 Dzięki wielkie dla Battle Models za mega szybką wysyłkę!


Comments

 1. Fajne te krasnale, też mam kilka w planach kupić. Ale jeśli idzie o modele z LA to z landsknechtów planuję złożyć Psy Wojny do Warheim FS.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Czaaad:) Też myśl o Tileańskich Psach Wojny:)

   Delete
 2. Gnomes of a molding of Igor Krpov - a good choice

  ReplyDelete
 3. Zabawne pokurcze z wieloma detalami. Czekam na efekty malowania Michał.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki:) Jednego krasnala zrobie pewnie w tym tygodniu, jako przerywnik w Hoplitach:)

   Delete
 4. Eleganckie krasie. Jak juz pomaluje wszystkie modele ktore posiadam a moze yc tego i ze dwie setki to sobie takie sprawie:p trza walczyc z uzależniem i nie kupowac kazdego modelu ktory ma potencjal:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No właśnie wpadłem w zgubną spiralę :) a kilkanaście projektów pozaczynanych, nieskończonych.

   Delete
 5. O kurcze, ale fajne modele, idealnie się złożyło, że je tu spotkałem, ponieważ szukałem czegoś w tym klimacie.

  Mam spory zestaw krasnoludów z dawnych czasów (epoka zielonych podstawek bez grama trawki elektrostatycznej, za to z makiem w roli piasku :) i do dziś chętnie gromadzę krótkonogich.

  Dodatkowo ci dwaj są idealni do Warhammera RPG - mam w drużynie krasnoludzkiego poszukiwacza złota oraz górnika. Ci dwaj jak ulał pasują.

  Czekam na malowanie.

  Można ich kupić gdzieś w Polsce?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh. Pamietam doskonale te czasy ;) zajrzyj na battle models wyżej dałem odnośnik. O tych akurat musisz zapytać czy są jeszcze. Jak nie to myślę że da radę zamówić.

   Delete

Post a Comment