Bolt Action: US Airborne Sniper TeamGood morning!
 

Staying on DwarfCrypt in climates of World War II, I invite you to meet with the sniper team, belonging to the 101 Airborne, that slowly I collected for Bolt Action game.
 

Miniatures came from Artizan Designs, for a little more I like the patterns of Warlord Games - though the new plastics are quite interesting and probably for some time to take for them.
 

The patterns described in this entry, enchanted me with his "bad guy" appearance. These are not the kind the Yankees and the skin will not sell easy. And after that, a team of snipers - the climate itself. Although so far my favorite patterns sharpshooters is a German couple, they are US counterparts have nothing to be ashamed of.

On the bases, as promised, I put some leaves- created by the craft puncher, described HERE.


I invite You, my friends!


Dzień dobry!

Pozostając na DwarfCrypt w klimatach II wojennych, zapraszam na spotkanie z drużyną snajperów należących do 101 Powietrzno-desantowej, którą powoli sobie składam na potrzeby systemu Bolt Action.

Figurki pochodzą od Artizan Designs, gdyż nieco bardziej mi się podobają od wzorów Warlord Games - choć nowe plastiki są całkiem ciekawe i za czas jakiś pewnie się wezmę za nie.

Wzory, opisywane w tym wpisie, urzekły mnie swoim "bad guy'skim" wyglądem. Nie są to mili jankesi i łatwo skóry nie sprzedadzą. A po za tym to drużyna snajperów - klimat sam w sobie. Pomimo, iż na razie moimi ulubionymi wzorami strzelców wyborowych jest niemiecka para, to ich amerykańcy odpowiednicy nie mają się czego wstydzić.


Na podstawki, zgodnie z obietnicą, umieściłem kilka listków- stworzonych dzięki craft puncher'owi (ach podoba mi się anglojęzyczna nazwa!) opisywanemu TUTAJ.

Zapraszam!
Komentarze

 1. What a splendid team! Great job...

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne malowanie i miłe dla oka podstawki. Nie wiem czy mam mylne wrażenie, ale rzeźba snajperów Artizana wydają się być strasznie kanciasta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, może i coś w tym jest, ale jakoś nie przykładałem do kanciastości uwagi :)

   Usuń
 3. Outstanding work, these guys look alive! Cheers!

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawdziwi Jankesi =) jak zwykle klimatycznie i super pomalowane!

  OdpowiedzUsuń
 5. This group is nice! You are building a very handsome collection. For painting Artizan figures, do they seem to sculpted in a more angular rather than fluid style? Some of the poses seem stiff to me. Still, love the figures and your brushwork!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yes I agree, sometimes they are too stiff and edgy. In addition, they are strongly "heroic 28mm" scale. Thank You Jon for a comment:)

   Usuń
 6. As usual Michal, you've painted these up wonderfully. The sculpts are all very fun and dynamic and those faces - you continue to impress sir.

  OdpowiedzUsuń
 7. Terrific work, Michał - as always, you've rendered the cloth textures with skill and subtlety. Well done!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dorzuciłeś do pieca, są obłędni. Do tego te nieogolone pyszczki to już Twój znak firmowy i doskonale nadają charakter malowanym przez Ciebie modelom. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie wyszli, ja już się wziąłem za swoją 82gą. Co do plastików warlorda, to raczej Ci się nie przydadzą, bo nie nadają się do Normandii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chociaż mają Mohawków, a tak stylizowani byli na zrzut w Normandii. Zobaczymy, na razie i tak tonę w figurkach:)

   Usuń
  2. No właśnie te mohawki to na sile trochę, bo noszą mundury M43 których przed market garden nie wydawano.

   Usuń
  3. ok, czyli klimaty Bastogne jedynie:)
   Dzięki

   Usuń
 10. Very well done Michal! Really like your choice of colours for the uniforms.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank You very much! Your opinion is very important to me.

   Usuń
 11. Love these figures and you are a very skilled painter. Do broni!

  OdpowiedzUsuń
 12. Podstawi wyśmienite! Z twarzy chłopaki wyglądają na strasznych zakapiorów, ale w końcu to "sport" dla twardzieli :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popular Posts (30 days)