MoRdheim: Adventurers: Barbarian!

Robiąc sobie mały "przerywnik" w kompletowaniu LRDG do Bolt Action, postanowiłem umieścić pierwszy wpis z serii Awanturnicy!- przeznaczonych do gry MoRdheim.

By doing  a little "interlude" in painting LRDG to Bolt Action game, I decided to put the first step in the series of Adventurers! - For the Mordheim skirmish game.

Drużyna jest tak klimatyczna, iż nie można przejść obok niej obojętnie- na początku rozgrywki losujemy, kto dowodzi bandą- z wszystkimi tego skutkami rasowych animozji!
Oprócz- czarodzieja, elfa, krasnoluda i szlachcica w jej skład wchodzi omawiany dziś barbarzyńca!


The team is so atmospheric that you can not go past her. At the beginning of the game- randomly select who is the leader of the band, with all the consequences of racial animosity!
Except - wizard, elf, dwarf, and noble band includes the barbarian- discussed today!


Ten o to potężny jegomość, o wielkich mięśniach jest, jak można się spodziewać potężnym wojownikiem, lecz słabym strategiem i dowódcą.
Z tego też powodu, urażony czarodziej nie będzie słuchał osiłka dowódcy...

This is a powerful big one, with big muscles is, as you would expect a powerful warrior, but a poor strategist and commander. For this reason, the wizard will not be offended by listening to bully commander ...Comments

 1. No no mięśnie za stali :) Fajny barbarzyńca / rzeźnik.

  ReplyDelete
 2. Całkiem ciekawy model. Taki wyrwany żywcem z Diablo:) Popracowałbym trochę nad toporem bo w porównaniu do reszty modelu jest najsłabszy, chyba że to wina zdjęcia.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Chyba jednak zdjęcie, Topór faktycznie- albo za bardzo rozświetlony albo za ciemny na zdjęciach.

   Delete
 3. Doskonały koleżka! Podoba mi się jak bardzo przesiąknięty jesteś historycznym malowaniem i jak przenosi się to na ludki do fantasy z fajnym brudnym i realistycznym efektem. Skąd pochodzi ten ludek?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki wielkie za miłe słowa:) Figurka od hasslefree miniatures. Mają dużo, dużo fajności

   Delete
 4. Figurka budząca respekt, a do tego bardzo ładnie pomalowana :)!

  ReplyDelete
 5. So strong and so beautiful...excellent job!

  ReplyDelete

Post a Comment