Bolt Action: British Paratroopers: VICKERS MMG TEAM


Witajcie!
Postanowiłem nieco nadgonić malowanie brytyjskich spadochroniarzy, a ostatnio dwa razy tv puściło klasyk gatunku " O jeden most za daleko", co przyczyniło się do jeszcze większego entuzjazmu w malowaniu.
Jestem nieco zawiedziony samą rzeźbą Warlodowych figurek. Przy Artizanie wysiadają...

Ukończyłem, dopiero co, podstawkę z ciężkim karabinem maszynowym, dedykowanym spadochroniarzom do działań podczas D-Day czy Market Garden.
Jest to bardzo dobra broń przeciwko piechocie niemieckiej, a dodatkowo w rękach odważnych spadochroniarzy staje się zabójcza.

Hello!
I decided to somewhat catch up painting British paratroopers, and recently let go twice a movie classic "A Bridge Too Far", which contributed to an even greater enthusiasm in painting.

I'm a little disappointed sculpture of this Warlord minis. Artizas has much better!

I graduated from, just, stand with a heavy machine gun, a dedicated paratroopers into action during D-Day and Market Garden.
It is a very good weapon against German infantry and additionally in the hands of the brave paratroopers becomes deadly.

Zapraszam do innych postów ze Spadochroniarzami
Feel free to other posts with paratroopers

Comments

 1. "By nie weszli hitlerowcy do nieba!". Ja też bardzo lubię ten film, oglądałem go chyba setki razy. Ale zawsze też przypomina mi o tym, że zamiast bezmyślnie zrzucać nad Driel, można było wysłać Sosabowskiego do wsparcia Powstania :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zgadza się:) Ale to już wtedy byliśmy sprzedani Stalinowi;/ A Rudy 102 akurat się popsuł na przedpolach Warszawy...

   Delete
 2. Lubię motyw kawałka terenu na podstawce, zwłaszcza przy większych modelach (lub większej ich liczbie na jednej podstawce). Wprawdzie słyszałam kiedyś teksty "to co, ten ghul wszędzie zabiera ze sobą ten nagrobek?", ale nadal uważam, że fajny pomysł :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ha. Też lubię indywidualnie podchodzić i patrzeć na figurkę. Nawet nie wiedziałem że można wyjść z założenia że dany element nie pasuje gdyż model się porusza na polu bitwy ;))) zawsze można na przezroczystych robić :))

   Delete
 3. Ekipa jak się patrzy Panie Michał. Choinka dodaje uroku podstawce a mur no proszę Pana...Wszystko prezentuje się ciekawie.

  ReplyDelete
 4. Fine job with the minis & the basing! Cheers!

  ReplyDelete
 5. Stunning Vickers mmg team and i love the senic base to :)

  ReplyDelete
 6. Bardzo fajna podstawka. Przypomniałeś mi swoja pracą o pewnym elemencie dla moich Polaków - nie mam Vikersa dal nich... Muszę szybko nadrobić to zaniedbanie.
  Klasyk gatunku, 2 razy w TV? Czyżby polska telewizja się w końcu poprawiła?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Poprawić,to z pewnością nie. Bardziej to taki wyjątek od tej reguł:)

   Delete
 7. Splendid paintbrush and basement!

  ReplyDelete

Post a Comment