Malifaux: Gremlins: Bayou Gremlins #1


Witajcie!
Dziś pierwsze dwa Gremliny, przeznaczone do gry Malifaux. Starałem się im dodać kilka "południowych" smaczków :) Miło jest na chwil parę oderwać się od historycznych, ściśle określonych wzorów na rzecz niczym nie skrępowanego fantasy:)
Zapraszam do oglądania!

"Gremliny żyją w Bayou w południowej ( a jakże!) części Malifaux. Nie są bardziej inteligentny niż świnie, które hodują. Gremliny uchodzą za niegroźne niegroźne.
W przeciwieństwie do innych frakcji, Gremliny widząc inwazję człowieka, uczyły się z jego doświadczenia, często kopiując ludzkie działania.  Małpowały ludzi w noszeniu ubrań i kapeluszy, by w końcu oferować turystom pomoc w odnajdywaniu ścieżek i kierunków w zamian za... ciuchy!....".
  
Hello!
Today, the first two Gremlins, for the Malifaux game. I tried to add them some "southern" flavor :) It is nice for a few moments to break away from the historical, well-defined patterns for nothing uncomfortable fantasy :)
I invite you to watch!

 
"The Gremlins live in the Bayou in the southern section of Malifaux. No more intelligent than the hogs they raise, Gremlins appear non-threatening. Unlike other factions, the Gremlins have seen the human invasion as a learning experience, often copying their actions and learning from them. They started off my mimicking humans by wearing clothes and hats but eventually escalated to talking to travelers and offering directions in exchange for clothing!... "
i coś do posłuchania :)
and something to listen
 

Comments

 1. FANTASTYCZNE! No po prostu rewelacja :-) Patrząc na te ludki słyszę południowy akcent i muzykę country :-)

  ReplyDelete
 2. Świetnie wyszli. Rewelka. Kolorystyka i kapelusze w dechę :)

  ReplyDelete
 3. Interesting switch up from your earlier works, Mike. The pipe smoke is a nice touch too.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank You Dean, I back to historicam minis soon :)

   Delete
 4. No i przy tej muzyce będę roznosił swoich przeciwników :)

  Też mi pasuje ich klimat, świetna sprawa.

  A dymek z fajki u mojego gremlina jest już poszarpany i zniszczony bo każdy kto go ogląda chce zobaczyć "czy on napewno jest z waty ?" :) to taka przestroga.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ha,swego czasu grając krasnalami, też robiłem waciane dymki przy fajkach, i przy każdej okazji- a ku mojej furii, ktoś urywał... Znam ból dobrze:) Zdziadziałem już i praktycznie nie daje nikomu dotykać figurek ;) he he

   Delete
  2. No :-) i to jest pro malowanie :-) mega mi się podoba, zwlaszcza kapelusze

   Delete
 5. No, chylę czoła! Pięknie pomalowane figurki. Kapelutki są bombowe!! :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki wielkie!! Powoli malują się następni południowcy:)

   Delete
 6. Malifaux ! Świetnie pomalowani. Czekam na resztę z boxu bom ciekaw !

  ReplyDelete
 7. Jeszcze dodam - muzę świetną zapodałeś.... ;)

  ReplyDelete

Post a Comment