Bolt Action: German: Eastern Front 1943-44: In BoX: Veteran Grenadiers SquadWitajcie na froncie! Willkommen auf der Front!
Po szeregu wpisów poświęconych post apokaliptycznym figurkom, przenoszę się w czasie, tak 70 lat wstecz na te same tereny Ukrainy i frontu wschodniego.
Dziś pragnę przedstawić Wam In Box bardzo przyjemnego i zabójczego zestawu Veteran Grenadiers Squad dla moich niemieckich sił do Bolt Action.

 Welcome to the front! Willkommen auf der Front!
After the series of entries devoted to post apocalyptic minis, moving in time, so 70 years ago on the same area of Ukraine and the Eastern Front.
Today I want to introduce you In Box very pleasant and deadly set of Grenadiers Veteran Squad for my German forces to Bolt Action
.Niestety moja ukochana podczas domowego sprzątania wyrzuciła mi pudełko "Położyłeś na stole w kuchni, więc myślał, że ci nie potrzebne i wyrzuciłam" Dobrze, że zdążyłem figurki wyjąć! Bez komentarza.
Wracają do In Boxa...

Unfortunately, my beloved, during home cleaning, threw me a box: "You put on the table in the kitchen, so I thought that you do not need and threw" Well, that I could minitures remove! No comment.
We return to In Box ...

 W pudełku mamy 10 modeli, zrobionych z białego metalu. Figurki odlane były w całości z wyjątkiem głów. Możemy dzięki temu złożyć żołnierzy z innymi głowami niż sugeruje nam wzór na pudełku.
Dodatkowo dostajemy 10 podstawek, ja wolałem tradycyjne większe czarne.

In the box we have 10 models, made of white metal. Figures were cast entirely with the exception of heads. We can thus make the soldiers with other heads than suggests the pattern on the box.
In addition, we get 10 bases, I preferred the traditional biggest black. Wszyscy żołnierze, jak przystało na elitę, uzbrojeni są w karabiny automatyczne STG44. Najlepsza "lekka" broń jaką mamy w grze.
All the soldiers, as befits an elite, armed with automatic rifles STG44. The best "light" weapon we have in the game.


Tradycyjnie nie mogę się doczekać już malowania!
Traditionally, I can not wait already painting!

Comments

 1. Choć w metalu, to jednak wspaniałości :-) A nie wiem czy wiesz, ale w preorderze są już Fallschirmjager w plastiku, a w przyszłości mają wyjść brytole i jankesi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. A wiem, wiem, ale mały oddział Fallsch zamówiłem w metalu z Artizan Design:) Panzer Grenadierów kupię box 30 plastików i piechota end:) Potem tylko Pancerny Demon, jakiś Wóz bojowy...

   Delete
 2. They look good...waiting for painting!

  ReplyDelete
 3. Szykuje się niezła ekipa :) Oby zawsze na polu walki kończyli podziurawieni niczym sito ;)

  ReplyDelete
 4. Looking forward to see them painte Michal!

  ReplyDelete
 5. Figurki wyglądają naprawdę swietnie, chociaż po uzbrojeniu to mi bardziej pasują na późny 1944 i dalej. Teraz czas na malowanie ;)

  ReplyDelete

Post a Comment